Skip to main content

Krok po kroku do własnej instalacji fotowoltaicznej

Kontakt

Konsultacja

Od zapytania ofertowego, poprzez zakup systemu fotowoltaicznego, aż po instalację, oferujemy stały kontakt osoby, która udzieli Ci porady i wsparcia podczas całego procesu.

Podczas niewiążącej konsultacji określimy Twoje osobiste potrzeby i w drodze dialogu dowiemy się, którzy producenci i komponenty będą dla Ciebie najbardziej odpowiednie. Naszym celem jest ułatwienie decyzji dotyczącej Twojego systemu fotowoltaicznego i zapewnienie przejrzystości wszystkich opcji.

Oferujemy rozwiązania szyte na miarę Twoich potrzeb!

Planowanie

Po naszych konsultacjach możemy stworzyć szczegółową prognozę wydajności i oszczędności (kalkulację ekonomiczną) dla planowanej instalacji fotowoltaicznej oraz przedstawić konkretną i indywidualnie dostosowaną ofertę.

Dzięki elastycznemu planowaniu realizacji we współpracy z różnymi podwykonawcami jesteśmy w stanie zaoferować wszystkie niezbędne usługi z jednego źródła.

A najlepsze jest to, że otrzymasz od nas indywidualny pakiet o stałej cenie.

Stałe wsparcie

Naszym celem jest zapewnienie kompleksowego wsparcia i zadbanie o to, abyś był informowany o każdym szczególe. Poświęcamy czas, aby rozwiać Twoje wątpliwości i zapewnić niezbędne porady, które pomogą Ci znaleźć najlepsze możliwe rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Nawet po instalacji pozostajemy do Państwa dyspozycji, aby pomóc w kwestiach konserwacyjnych i ewentualnych przyszłych rozszerzeniach lub optymalizacjach.

Zlecenie

Gdy wszystkie pytania, prośby i  formy finansowania zostaną wyjaśnione i zdecydujesz się na naszą ofertę, wystarczy, że nas o tym poinformujesz.

Przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Realizacja

Dbamy o wszystko, co jest niezbędne do sprawnej realizacji Twojego systemu PV.

Od zakupu wysokiej jakości komponentów, poprzez precyzyjną koordynację spotkań z naszym zespołem montażowym, aż po całą część administracyjną – nasi eksperci dbają o to, aby wszystko było doskonale przygotowane.

Zaufaj naszemu profesjonalizmowi i ciesz się świetlaną przyszłością!

Montaż

Twój system zostanie następnie profesjonalnie zamontowany i zainstalowany. Aby mieć pewność, że wszystko przebiegnie sprawnie, już pierwszego dnia instalacji odbędziemy z Tobą szczegółowe spotkanie. Omówimy wszystkie niezbędne kroki i chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zajmiemy się montażem rusztowań, pracami dachowymi i, jeśli zajdzie taka potrzeba, wszelkimi pracami niezbędnymi dla Twojego systemu. Nasz doświadczony zespół dba o to, aby instalacja została przeprowadzona profesjonalnie i sprawnie, abyś mógł szybko skorzystać z zalet swojej instalacji fotowoltaicznej.

Rejestracja

Oprócz profesjonalnej instalacji Twojego systemu PV zajmujemy się również wszelkimi pozwoleniami i rejestracjami u operatora sieci.

Usiądź wygodnie i naładuj swoje baterie energią słoneczną!

Zapraszamy do kontaktu!